-->
Rajd śladem powstańców

Rajd śladami powstania styczniowego już za nami.

 Dziękujemy PTTK Konin za zaproszenie i możliwość współorganizowania tego świetnego wydarzenia!

Nasze badania pól bitewnych, które rozpoczęliśmy już 8 lat temu, przynoszą po latach upragnione efekty. Ładnych kilka lat temu podczas eksploracji terenu Bieniszewa była nas zaledwie garstka. W ubiegłą niedzielę natomiast, ponad sto osób uważnie wsłuchiwało się w każde słowo Szczepana, który opowiadał o realiach potyczek powstańczych na naszych terenach i pracy, którą włożyliśmy, aby sprawdzić historię. Jak widać systematyczna praca z ludźmi z pasją zawsze będzie w cenie!

Działamy dalej. Już w przyszłych tygodniach kontynuujemy badania terenów powstańczych. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili pół niedzieli aby być z nami i pokazali, że stowarzyszenie WFEH jest zgraną grupą nie tylko podczas poszukiwań!

Do zobaczenia już wkrótce!

 Kontakt

PYTANIA, POMYSŁ, HISTORIA? NAPISZ KONIECZNIE!

.

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Bezpośrednia

Szybka Współpraca

Jak historia pokazuje, czasami największe odkrycia to rola zwykłego przypadku. Pragniemy jednak wspomóc ślepy los, i pozostajemy z Wami w bezpośrednim kontakcie. Chcesz zgłosić coś anonimowo, chciałbyś zacząć współprace, wskazać temat, którym powinniśmy się zająć? Zapraszamy do nas, lub do naszej poczty!

Lokalizacja/ obszar działań

Wielkopolska, Konin. (Ślesin, Słupca, Stare Miasto, Skulsk, Turek)

Telefony:

Artur Chojnacki 517 954 083

Dron, fotografia lotnicza. Marek Stolarek 606 803 496

Mapy, aktualne działania. Sebastian Kubiak 883 006 660

Współpraca. Szczepan Ciechalski 796 313 586