-->
Drugie podejście. Łączewna

 
Wczorajszego dnia przeprowadziliśmy ponownie badania na terenie potyczki w Łączewnej, do której doszło pomiędzy naszym oddziałem powstańczym i żołnierzami rosyjskimi. Ponowne badania prócz wielu kolejnych kul ołowianych i guzików, zaowocowały również poszerzeniem naszej grupy. Nie chcąc zaprzestawać dynamicznego rozwoju naszej załogi, dołączyliśmy 7 nowych osób do poszukiwań. Już teraz z pewnością stwierdzam, że przy kolejnych akcjach możemy na nich wszystkich liczyć! Wojtek Drapiński, Krzysztof Gorczyca- Dzięki. Kolejny mały sukces za nami.
Podziękowania jak zwykle należą się wszystkim obecnym poszukiwaczom, którzy pokonali ponownie łączną trasę ponad 100, 150 kilometrów, po to aby każdy przedmiot wykopany z ziemi wrzucić do jednego worka foliowego, który być może w przyszłości da początek czemuś bardzo pożytecznemu. Kto wie, może dzięki temu u okolicznych mieszkańców wzrośnie świadomość, lub chociaż ciekawość o wiekach prawie zapomnianych?Kontakt

PYTANIA, POMYSŁ, HISTORIA? NAPISZ KONIECZNIE!

.

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Bezpośrednia

Szybka Współpraca

Jak historia pokazuje, czasami największe odkrycia to rola zwykłego przypadku. Pragniemy jednak wspomóc ślepy los, i pozostajemy z Wami w bezpośrednim kontakcie. Chcesz zgłosić coś anonimowo, chciałbyś zacząć współprace, wskazać temat, którym powinniśmy się zająć? Zapraszamy do nas, lub do naszej poczty!

Lokalizacja/ obszar działań

Wielkopolska, Konin. (Ślesin, Słupca, Stare Miasto, Skulsk, Turek)

Telefony:

Artur Chojnacki 517 954 083

Dron, fotografia lotnicza. Marek Stolarek 606 803 496

Mapy, aktualne działania. Sebastian Kubiak 883 006 660

Współpraca. Szczepan Ciechalski 796 313 586